SANKALPA

centrum tělesného a duševního zdraví

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA s Vlaďkou Janotkovou

Úvodní stranaJóga


Můžete se přihlašovat do nového kurzu, který začíná od 5. února 2019

ÚTERÝ od 16.00 do 17.15

Cvičení je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici, i pro ty, kteří nikdy necvičili a pociťují, že by mohli pro zdraví svých zad něco udělat.

Čekají Vás jemná, pomalá a procítěná jógová cvičení speciálně zaměřená na práci se zády. V lekcích každý cvičí dle svých možností. Nepokoušíme se překonávat své limity, ani příliš usilovat. Učíme se poslouchat své tělo a a být k němu ohleduplní.

Cílem jógového cvičení zaměřeného na zdravá záda je především páteř uvolnit a protáhnout zkrácené svaly trupu a posílit je v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. V lekcích využíváme průpravná jógová cvičení a jednoduché jógové ásany společně s fyzioterapeutickými prvky. Důraz je kladen na optimální držení těla, na nácvik a pochopení funkce správného dýchání, na vědomé uvolnění v průběhu cvičení a relaxaci a procítění po jeho ukončení. 

Cena: za jednotlivou lekci (75 minut) je 140 Kč.

Zýhodněné zápisné do pololetního kurzu od února do konce června 2019 je 2200 Kč (cca až 20 lekcí - 110 Kč za lekci). Zápisné do kurzu je nevratné a nepřeveditelné do dalšího období. Ale v případě, že se nemůžete zúčastnit svého kurzu, můžete si zmeškanou lekci po domluvě nahradit v jiném z kurzů vedených Vlaďkou Janotkovou. 

Vede: Vlaďka Janotková

Kontakt: telefon: 722 744 611,  vladka.janotkova@seznam.cz