SANKALPA

centrum tělesného a duševního zdraví

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA

Úvodní stranaJóga


ÚTERÝ od 16.00 do 17.15

Cvičení je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici, i pro ty, kteří nikdy necvičili a pociťují, že by mohli pro zdraví svých zad něco udělat.

Čekají Vás jemná, pomalá a procítěná jógová cvičení speciálně zaměřená na práci se zády. V lekcích každý cvičí dle svých možností. Nepokoušíme se překonávat své limity, ani příliš usilovat. Učíme se poslouchat své tělo a být k němu ohleduplní.

Cílem jógového cvičení zaměřeného na zdravá záda je především páteř uvolnit a protáhnout zkrácené svaly trupu a posílit je v místech, kde jsou naopak ochablé a nefunkční a neposkytují dobrou oporu pro páteřní skelet. V lekcích využíváme průpravná jógová cvičení a jednoduché jógové ásany společně s fyzioterapeutickými prvky. Důraz je kladen na optimální držení těla, na nácvik a pochopení funkce správného dýchání, na vědomé uvolnění v průběhu cvičení a relaxaci a procítění po jeho ukončení. 

Cena: za jednotlivou lekci (75 minut) je 140 Kč.

Zýhodněné zápisné do pololetního kurzu září 2020 až leden 2021 je 2200 Kč (cca až 19 lekcí - 115 Kč za lekci). Zápisné do kurzu je nevratné a nepřeveditelné do dalšího období. Ale v případě, že se nemůžete zúčastnit svého kurzu, můžete si zmeškanou lekci po domluvě nahradit v jiném z kurzů vedených Vlaďkou Janotkovou. 

Vede: bude upřesněno

Kontakt: telefon: 722 744 611,  vladka.janotkova@seznam.cz