SANKALPA

centrum tělesného a duševního zdraví

KLASICKÁ JÓGA s Vlaďkou Janotkovu

Úvodní stranaJóga


Kurzy jógy pod vedením Vlaďky Janotkové začínají v pondělí 7. září 2020.

 

  • PONDĚLÍ

 

 

10:30 – 12:00

Klasická jóga pro pokračující i začínající

 

17.15 - 18.45

Klasická jóga pro pokračující 

 

 

  • STŘEDA

 

 

17.00 - 18.30

Klasická jóga pro pokračující 

 

19:00 – 20:30

Klasická jóga pro pokračující

 

 

Lekce jógy jsou určeny pokračujícím, některé i začínajícím zájemceům.

Lekce klasické jógy (Pataňdžalího systém jógy) se skládají z jednoduchých přípravných cvičení, jógových poloh (ásan), technik pránájámy (práce s dechem a energií), relaxačních a koncentračních technik. 

Lekce jsou jemné, cvičení jsou prováděná s vědomou pozorností, bez úsilí. Současně jsou zařazovány prvky moderních poznatků o zdravém pohybu či zdravém držení těla, vedoucím k zdravým pohybovým stereotypům. Důraz je především kladen na pozornost při cvičení, vedení k prožitku nejen fyzického těla, ale i vědomí dechu, zklidnění a uvolnění mentálního napětí.

Praktikování jógy působí celistvě na tělo, mysl i duši a uvádí je do rovnováhy. Takto nám jóga pomáhá zvládnout každodenní nároky, problémy i starosti. Praxí jógy v sobě postupně rozvíjíme vyšší porozumění tomu, kdo doopravdy jsme a smyslu svého života.

V lekcích pro pokračující žáky jsou kromě výše uvedených technik zařazovány pokročilejší techniky vnitřní jógy, techniky koncentrační, vedoucí ke stavu meditace.

 

Cena: za jednotlivou lekci (90 minut) je 150 Kč.

Zápisné do pololetního kurzu od září 2020 do konce ledna 2021 je 2400 Kč (cca 18 lekcí). Zápisné do kurzu je nevratné a nepřeveditelné do dalšího období. Ale v případě, že se nemůžete zúčastnit svého kurzu, můžete si zmeškanou lekci po domluvě nahradit v jiném z kurzů vedených Vlaďkou Janotkovou. 

 

Vede: Vlaďka Janotková

Kontakt: telefon: 722 744 611,  vladka.janotkova@seznam.cz